Okná pre pocit bezpečia

safetec inside

Okná musia byť stabilné a odolné, aby nemali vlamači žiadnu šancu. Spoločnosť aluplast zabudovala vďaka systému safetec inside do rámu efektívnu prekážku.
Po obvode prebiehajúca stredová drážka jednoducho a efektívne bráni hlbokému preniknutiu nástroja pri vlámaní do rámu.

Využitie na celom svete, miliónkrát osvedčená a pritom neustále sa vyvíjajúca: séria okien IDEAL, ktorej kvalita a rozmanitosť dizajnov presvedčí aj Vás.

Bezstarostný život s technológiou safetec inside.

Pre okná, balkónové dvere, dvere na terasy

Overený systém IDEAL sa dá osadiť nie len do okien, ale aj do balkónových dvier a dvier na terasy, ktoré Vám ponúkajú všetky výhody tejto rodiny systémov.

Pre vysokú energetickú efektivitu

Či už má okno ponúknuť dobrú tepelnú izoláciu, zvonku neuvidíte. Ale výrazne sa to odrazí až na Vašich nákladoch na kúrenie. Séria okien IDEAL presvedčí svojou vnútornou hodnotou a pomôže Vám ušetriť energiu.

Pre moderný vzhľad

Urobte si okno presne podľa svojich predstáv tak, aby sa hodilu k štýlu Vášho domu. Na to je Vám k dispozícii mnoho možností dizajnu. Vďaka veľkému výberu dekorov a hliníkových klipov bude Váš dom taký nezameniteľný, ako ste Vy sami.

Pre viac pokoja doma

Hluk sveta môže zostať von! Užite si pokoj medzi štyrmi stenami. Okná IDEAL sa dajú vyrobiť až s triedou zvukovej izolácie IV. Rozdiel budete počuť … prípadne nepočuť.